اشتراک های ویژه جت آگهی

بهترین راهکار برای کسب و کار شما

اشتراک ویژه شش (6) ماهه (تخفیف دار)

دسترسی 6 ماهه به محصولات اشتراک ویژه
300
180 هزار تومان
 • پشتیبانی تلفنی
 • پشتیبانی آنلاین تیکتی
 • پشتیبانی آنلاین واتساپ
 • امکان نصب نامحدود روی سایت
 • کاملا اورجینال و فارسی
 • دسترسی کامل به قالب های وردپرس
 • دسترسی کامل به افزونه های وردپرس
 • دسترسی کامل به محصولات (اشتراک ویژه)
 • دریافت تخفیف بیش از 50 درصد برای سایر محصولات

اشتراک ویژه یکساله ۳۶۵ روز (تخفیف دار)

دسترسی یکساله به محصولات اشتراک ویژه
400
250 هزار تومان
 • پشتیبانی تلفنی
 • پشتیبانی آنلاین تیکتی
 • پشتیبانی آنلاین واتساپ
 • امکان نصب نامحدود روی سایت
 • کاملا اورجینال و فارسی
 • دسترسی کامل به قالب های وردپرس
 • دسترسی کامل به افزونه های وردپرس
 • دسترسی کامل به محصولات (اشتراک ویژه)
 • دریافت تخفیف بیش از 50 درصد برای سایر محصولات

*** قبل از خرید اشتراک، می توانید تک تک محصولات اشتراک را ببینید و جزئیاتشان را بررسی کنید. ***

دسترسی کامل به همه محصولات اشتراک خریداری شده

در اکثر وب سایت ها شما باید برای هر محصول یک مبلغ مجزا پرداخت کنید به این صورت شما برای اینکه بتوانید به چند محصول دسترسی داشته باشید باید بیش از چند صد هزار تومان پول پرداخت کنید. اما این موضوع در وب سایت جت آگهی کاملا متفاوت است و شما می توانید تنها با پرداخت یک مبلغ مشخص و کم به تمامی محصولات هر اشتراک دسترسی داشته و تمامی محصولات خود را دانلود نمایید.

 

یعنی اینکه شما دیگر نیازی به پراخت وجه جداگانه برای هر محصول ندارید، تنها کافی است که یکی از پلن های اشتراک ویژه جت آگهی را تهیه کرده و به همه محصولات اشتراک خریداری شده دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی و بروز رسانی سریع

راه اندازی یک سایت آگهی و نیازمندی نیاز به قالب و افزونه هایی ست که در ساخت سایت خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر شما قالب و افزونه هایی رو برای طراحی سایت آگهی تان را از یک شرکتی خریداری کردید که بعد از 7 ماه هیچگونه بروزرسانی برای محصولاتش منتشر نکرده ممکن است مشکلاتی برای کسب و کار تان به وجود آورد.

این مشکل نه با یک پشتیبانی ساده کارتون راه میافته و نه با رفع چند تا باگ ساده شما با عضویت ویژه در جت آگهی می توانید جلوی این اتفاق ناگوار را بگیرید و تا مادامی که شما عضویت ویژه فعال دارید می توانید آخرین نسخه محصولات را از حساب کاربری خود دانلود نمایید و همچنین از پشتیبانی تیم متخصص همواره برخوردار باشید.

یک سرمایه گذاری پر سود

ما محصولاتی را بومی سازی و ارائه می کنیم که یک نیاز واقعی و ضروری از صاحبان کسب و کار های آگهی و نیازمندی را برطرف می کند. برای مثال ما قالب های حرفه ای آگهی و نیازمندی و همچنین افزونه هایی که بیشتر در سایت آگهی استفاده می شود را در اشتراک های ویژه قرار دادیم، قالب ها و افزونه های متفاوتی را بدون هیچ محدودیت نصب و دانلود در یک پکیج کامل همه این محصولات را فقط با عضویت ویژه جت آگهی می توانید در کسب و کار خود استفاده کنید.

صرفه جویی در هزینه ها

اگر شما می خواهید یک سایت آگهی راه اندازی کنید می دانید که برای هر محصول باید لایسنس های متفاوتقیمت بالا خریداری کنید که متاسفانه اینکار هزینه های شما را افزایش می دهد اما با خرید اشتراک ویژه به راحتی می توانید به کل محصولات اشتراک خریداری شده بدون محدودیت در لایسنس دسترسی کامل داشته باشید.

سوالات متداول در رابطه اشتراک های جت آگهی

خیر – با خرید هر اشتراک فقط به محصولات همون اشتراک دسترسی خواهید داشت. در پایین هر اشتراک دکمه ای جهت مشاهده محصولات هر آن قرار داده شده است. البته سعی کردیم برای سایر محصولاتی که جزء اشتراک نیستن کد تخفیفی ارائه شود.

خیر – شما در هر زمان بخواهید می توانید بصورت نامحدود هر محصول رو دانلود کنید و هیچ محدودیتی در تعداد دانلود وجود ندارد.

خیر – محصولاتی که روی سایت شما هستند همچنان فعال می مانند و در صورتی که اشتراک خود را تمدید نکنید تنها به بروزرسانی محصولات و پشتیبانی جت آگهی دسترسی نخواهید داشت.

بعد از اتمام اشتراک ویژه دسترسی شما به پشتیبانی و محصولات قطع میشه اما همچنان می تونید بدون هیچ مشکلی از محصولاتی که قبلا دانلود کردید استفاده کنید.

خیر – برای تمدید اشتراک ویژه شش ماهانه 15% و برای تمدید اشتراک ویژه سالانه سیستم 20% تخفیف برای شما منظور میشه و دیگه نیازی نیست که برای هر دوره پرداخت مجددا کل مبلغ اولیه رو پرداخت کنید.

بعد از خرید اشتراک وارد حساب کاربری شده و روی دانلودها کلیک کنید. از این قسمت می توانید کل محصولات را دانلود کنید.

جت آگهی روی هیچکدام از محصولات خود لایسنس قرار نداده و فایل آن هارا دستکاری نکرده است. شما می توانید روی بی نهایت وب سایت نصب داشته باشید.

جت آگهی آپدیت قالب ها و افزونه ها و آموزش هارا به صورت منظم منتشر می کند برای دسترسی به آپدیت ها از بخش پایینی همان محصول میتوانید به راحتی دانلود داشته باشید. برای دانلود آپدیت ها باید اشتراک شما فعال باشد.

بله – محصولات شامل پشتیبانی هستند. اما برای شما راهنمای عیب یابی و راهنمای قبل از نصب را تهیه کرده ایم که در پایین بخش دانلود محصول میتوانید مشاهده کنید. همچنین مشکلات و باگ های مربوط به خوده محصول شامل پشتیبانی نیست و باید توسط خوده طراح محصول رفع گردد.

×
× سوالی داری؟ چت با واتساپ