قوانین و مقررات

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت جت آگهی با آدرس jetagahi.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار جت آگهی نامیده می‌شود.

تعاریف

جت آگهی: وبسایت جت آگهی با آدرس دامنه jetagahi.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت جت آگهی خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی جت آگهی که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ (در روز‌های غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین عمومی جت آگهی

1- تمام محصولات تجاری جت آگهی، تنها بر روی یک دامنه، مجاز و قابل استفاده خواهند بود. لذا هر گونه سوء استفاده ، کپی برداری ، نال و دیکود کردن محصولات ، شرعا، عرفا و قانونا ممنوع بوده و در صورت مشاهده نقض قوانین از طریق مراجع ذیصلاح قانونی جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد شد.

2- پس از پایان مدت اعتبار پشتیبانی شما همچنان میتوانید از آخرین نسخه ی محصول استفاده کنید و محصولات شما از کار نخواهند افتاد.

3- تمامی محصولات تجاری دارای پشتیبانی رایگان برای رفع مشکلات به مدت 6 ماه و دریافت به روز رسانی ها نامحدود هستند مگر آن که در صفحه محصول شرایط دیگری درج شده باشد طول پشتیبانی هر محصول 6 ماه بوده و بعد از گذشت 6 ماه، کاربر با تمدید پشتیبانی می‌تواند از خدمات پشتیبانی استفاده نماید.

4- پشتیبانی فقط محدود به محصولات خریداری شده توسط شما خواهد بود، رفع اشکالات و باگ های موجود در نسخه های مختلف سیستم مدیریت محتوای استفاده شده از قبیل وردپرس، جوملا، او اس کلاس و… شامل پشتیبانی رایگان نمی شود.

5- تشخیص مشکلاتی که دارای پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی تیم جت آگهی خواهد بود. این مشکلات شامل اشکالاتی هستند که بدون حضور محصول خریداری شده در سایت باقی بمانند.

6- محصولات تنها بر روی نسخه ای که در صفحه محصول برای مدیریت محتوای آن اعلام شده به خوبی کار می کند. در صورتی که مشتری محصولی را روی نسخه ای به غیر از نسخه ذکر شده نصب نماید، پشتیبانی جت آگهی مسئولیتی در رفع اشکالات و عملکرد صحیحح آن محصول نخواهد داشت.

7- پشتیبانی محصولات تجاری، تنها از طریق سیستم تیکت انجام میشود.

8- پشتیبانی در ایام تعطیلات رسمی کشور، مناسبتها و اعیاد ، غیرفعال است.

9- با توجه به حجم بالای تیکت ها و درخواست ها تعهد پاسخگویی به تیکت ها از زمان ثبت تیکت بین 24 الی 48 ساعت کاری می باشد. تمامی تلاش کارشناسان جت آگهی بر این است که در کمترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان خود باشند. در صورت گذشت زمان بیش از 48 ساعت و عدم دریافت پاسخ می توانید از صفحه تماس با ما جهت پیگیری وضعیت تیکت خود در ارتباط باشید.

10 – در همه مراحل پشتیبانی ممکن است نیاز به اطلاعات دسترسی به هاست، بخش مدیریت و ورود به بخش های مختلف سایت و سایر سرویس های مورد پشتیبانی داشته باشیم. جت آگهی دارای کارشناسان متخصص و گزینش شده است و در اختیار گذاشتن این اطلاعات با واحد پشتیبانی به معنای اعتماد کامل به تیم پشتیبانی است. مسئولیت هرگونه پشتیبانی گیری، از دست رفتن اطلاعات، به هم ریختگی و سایر موارد به عهده خریدار محصول و خدمات بوده و هیچ گونه ادعایی در این موارد پذیرفته نخواهد شد.

11- محصولات رایگان فقط در بخش نظرات تنها از این طریق پشتیبانی می شوند. محصولات رایگان فاقد تضمین پشتیبانی میباشند و شامل پشتیبانی رایگان نیستند. چنانچه از طریق سیستم تیکت درخواست پشتیبانی شود، به تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه، ممکن است ملزم به پرداخت هزینه خدمات فنی باشید.

12- شماره های تماس درج شده در سایت جت آگهی، تنها برای مشاوره قبل از خرید، ارتباط با مدیران میباشد و هیچ گونه پشتیبانی تلفنی برای موارد فنی، سوالات در مورد نحوه کار با سیستم، محصولات خریداری شده و … امکان پذیر نمی باشد. پشتیبانی فنی و محصولات خریداری شده تنها از بخش تیکت قابل انجام خواهد بود.

13- برای استفاده از محصولات جت آگهی، نیاز به فعال بودن آخرین نسخه “sourceguardian” بر روی هاست شما می باشد و همچنین ممکن است بعد از مدتی برای آپدیت محصول خود ، نیاز به آپدیت “سورس گاردین” داشته باشید. پس حتما قبل از خرید این مورد را در هاست خود بررسی فرمائید.

14- خریدار به عنوان صاحب محصول برای دامنه ای که در فرآیند خرید از ایشان دریافت می شود شناخته شده و مالکیت محصول برای استفاده در آن دامنه برای ایشان می باشد.

15- هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناسازگاری قالب با هاست مشتری ، مشکلات مدیریت محتواها(وردپرس، جوملا، او اس کلاس و…)، قدیمی بودن نسخه ها و … جزو خدمات پشتیبانی نمی باشد.

16- محصولات  جت آگهی با آخرین تکنولوژی های روز نوشته می شود و مسئولیتی در قبال عدم نمایش صحیح محصولات در نسخه های منسوخ شده و یا قدیمی مرورگرها ندارد.

17- به درخواست های پشتیبانی که تحت لوکال هاست راه اندازی شده اند ، ( پوسته بر روی کامپیوتر شخصی نصب شده باشد ) ترتیب اثر داده نمیشود و جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد.

18- قوانین وب سایت جت آگهی ممکن است در دوره های زمانی مختلف اصلاح و یا تغییر یابد و به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله توسط مسئولان تیم جت آگهی لازم الاجرا ست و مسئولیت عدم آگاهی مشتری از این تغییرات به عهده مشتری خواهد بود. لذا مشتری موظف است هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین را به صورت کامل بازنگری نماید.

قوانین مربوط به قالب های جت آگهی

1- پشتیبانی قالب شامل رفع مشکلات، ابهامات و صحت عملکرد قالب مطابق با توضیحات و نمونه نمایشی آن و دریافت به روزرسانی ها در مدت پشتیبانی خواهد بود.

2- تمامی قالب ها دارای راهنمای نصب (و تنظیمات) می باشند. نصب قالب ها بسیار ساده بوده و خودتان می توانید پس از خرید آن ها را بدون هزینه اضافه نصب کنید.

3- در صورت عدم تمایل به نصب توسط خریدار و یا نیاز به نصب توسط کارشناس، یکبار نصب قالب توسط کارشناسان جت آگهی به رایگان انجام می شود که ممکن است بین 24 الی 48 ساعت کاری از زمان ثبت تیکت درخواست به طول بیانجامد. نصب قالب توسط کارشناسان در دفعات بعدی شامل هزینه مجزا خواهد بود.

4- نصب قالب به معنای نصب مدیریت محتوا(وردپرس، جوملا، او اس کلاس و…) نبوده و نصب سیستم مربوطه به عهده مشتری خواهد بود و در صورت انجام توسط مسئولان فروشگاه شامل هزینه است.

5- پشتیبانی شامل شخصی سازی در قالب، افزودن امکانات در قالب ، کم کردن یا تعییر امکانات قالب نمی گردد و در صورت درخواست این موارد هزینه مربوطه آن بصورت مجزا دریافت می گردد.

6- پشتیبانی شامل سازگار کردن قالب با نسخه های جدیدتر سیستم مدیریت محتوا(وردپرس، جوملا، او اس کلاس و…) نمی گردد.

7- هرگونه دستکاری در کدهای قالب خریداری شده یا افزونه های همراه آن اعم از هرگونه دستگاری و شخصی سازی در فایل های CSS، JS، PHP و … توسط خریدار باعث ابطال پشتیبانی قالب خریداری شده خواهد شد. در صورت نیاز به هرگونه تغییر یا شخصی سازی در قالب با کارشناسان جت آگهی در ارتباط باشید.

8- سازگار کردن افزونه های دیگر با قالب جز پشتیبانی نبوده و هزینه جداگانه خواهد داشت که توسط کارشناس فروشگاه تعیین میگردد.

9- قالبی که دریافت میکنید دقیقا همانند دمو خواهد بود با این تفاوت که عکس ها و دسته بندی های دمو، همراه آن وجود ندارند.

10- در تمامی موارد تشخیص مواردی که در سایت شما شامل پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی فروشگاه است (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از کارشناسان فروشگاه دلیل را جویا شوید).

11- به صورت کلی تعویض قالب های خریداری شده با قالب دیگر تنها در شرایط خاص و یا در طرح های تشویقی که اعلام می گردند و فقط با تایید کارشناسان فروشگاه قابل انجام است. تعویض قالب به معنای انتخاب یک قالب برای یک دامنه یکسان است و نمیتوانید دامنه جدیدی اعلام نمایید.

12- قالب های خارجی که از جت آگهی خریداری می شوند، قابلیت ثبت درخواست پشتیبانی می باشند و تیم جت آگهی تمامی موارد مربوط به این محصولات را به طراح قالب ارسال می نماید تا در نسخه های بعدی رفع گردد و تیم جت آگهی هیچ گونه تعهدی بر رفع مشکلات را نخواهد داشت.

13- جت آگهی تنها پشتیان و پاسخگوی مسایل مربوط به بومی سازی قالب های خارجی تهیه شده می باشد مگر آن که در صفحه محصول موارد مازاد دیگری برای پشتیبانی قید شده باشند.

14- برخی از توابع و کلاس های اصلی قالب توسط “sourceguardian” کد شده اند ولی لازم بذکر است قالب به گونه ای کد شده اند تا کاربر بتواند تغییرات ظاهری و امکانات دلخواه خود را در صورت نیاز به قالب اضافه کند.

15- بازگشت وجه قالب های خریداری شده میسر نمی باشد لطفا به بخش “شرایط بازگشت وجه” درج شده در قوانین جت آگهی مراجعه نمایید.

 

 

قوانین مربوط به افزونه های جت آگهی

1- پشتیبانی افزونه شامل رفع مشکلات و صحت عملکرد افزونه مطابق توضیحات شرح داده شده آن و دریافت به روز رسانی های افزونه در مدت پشتیبانی خواهد بود.

2- پشتیبانی افزونه شامل سازگاری افزونه با قالب شما نخواهد بود. هماهنگی ظاهر افزونه ها با قالب توسط طراح قالب و احتمالا با دریافت هزینه مجزا انجام میشود.

3- پشتیبانی رایگان شامل افزودن امکانات جدید نمی شود. در صورتی که نیاز به امکانات بیش از امکانات شرح داده شده باشید ممکن است برای شما هزینه داشته باشد.

4- افزونه ها تنها در نسخه های ذکر شده در توضیحات آنها در فروشگاه تضمین عملکرد خواهند داشت و سازگاری با نسخه های جدید مدیریت محتوا(وردپرس، جوملا، او اس کلاس و…) شامل پشتیبانی نمیشود.

5- در تمامی موارد تشخیص مواردی که در سایت شما شامل پشتیبانی رایگان نیستند به عهده کارشناسان فنی فروشگاه است (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید دلیل آن را از کارشناس جویا شوید).

6- برخی افزونه های اختصاصی ارائه شده در فروشگاه قابل تغییر و دستکاری نیستند و در صورت نیاز شما تنها میتوانید به صورت پیشنهاد، درخواست خود را مطرح کنید تا در صورت تائید و صلاحدید طراح افزونه، در آپدیتهای بعدی در نظر گرفته شود.

7- برای استفاده از افزونه های اختصاصی جت آگهی، نیاز به فعال بودن آخرین نسخه “sourceguardian” بر روی هاست شما می باشد و همچنین ممکن است بعد از مدتی برای آپدیت محصول خود ، نیاز به آپدیت “سورس گاردین” داشته باشید. پس حتما قبل از خرید این مورد را در هاست خود بررسی فرمائید.

8- برخی از افزونه های جت آگهی توسط “sourceguardian” به صورت کامل یا جزئی کد گذاری شده است و شما نمی توانیید طبق بند 6 قوانین مربوط به افزونه ها تغییراتی در آن ایجاد کنید مگر آنکه در صفحه محصول مورد دیگری قید شده باشد.

9- افزونه های خارجی که از جت آگهی خریداری می شوند، قابلیت ثبت درخواست پشتیبانی می باشند و تیم جت آگهی تمامی موارد مربوط به این محصولات را به طراح افزونه ارسال می نماید تا در نسخه های بعدی رفع گردد و تیم جت آگهی هیچ گونه تعهدی بر رفع مشکلات را نخواهد داشت.

10- جت آگهی تنها پشتیان و پاسخگوی مسایل مربوط به بومی سازی افزونه های خارجی تهیه شده می باشد مگر آن که در صفحه محصول موارد مازاد دیگری برای پشتیبانی قید شده باشند.

قوانین مربوط به خدمات جت آگهی

1- خدمات فنی و تخصصی شامل خدماتی است که به درخواست شما در سایت شما و با دریافت هزینه توافق شده انجام می گیرد.

2- تیم جت آگهی دارای کارشناسان متخصص و مجرب و گزینش شده است و تضمین میکند برای حل مشکلات شما و یا تامین نیازهای شما تا حد امکان تلاش میکند.

3- هزینه خدمات به صورت توافق شده است و جت آگهی برای تعیین هزینه خدمات براساس تخصص کارشناسان و نوع خدمت آزاد است.

4- خدمات ممکن است به دلایل مختلفی مانند مشکلات هاستینگ، به حل مشکل نینجامد و یا با ارایه راهکار همراه باشد. در این موارد هیچ گونه ادعایی برای بازگشت وجه پرداخت شده جز با موافقت کارشناسان فروشگاه پذیرفته نخواهد شد.

 

قوانین محصولات آموزشی

1-تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده توسط جت آگهی به کاربر تحویل داده شود.

2- در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از شرایط بازگشت وجه استفاده کند.

 

شرایط بازگشت وجه

1- بر اساس ماده 2 فصل دوم قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، خریدار محصول تنها در صورتی که کالای دریافتی ناسالم یا غیر منطبق با توضیحات کالا باشد، می تواند درخواست عودت وجه دهد.

2- طبق آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، بند ج، د و هـ با توجه به مالکیت شخصی محصول خریداری شده توسط مشتری و نوسانات ارزی (افزونه های خارجی) هزینه افزونه های خریداری شده غیر قابل برگشت می باشد مگر آن که مشمول شرایط ماده 2 فصل دوم قانون حمایت از حقوق مصرف کننده باشد (بند 1 از شرایط بازگشت وجه قوانین جت آگهی).

3- مطابق قانون بازگشت وجه محصولات مجازی و آموزشی ممکن نیست. محصولات منطبق با توضیحات و نمونه نمایشی (در صورت وجود) آن ها فروخته می شوند، بنابراین پیش از خرید به خوبی توضیحات را مطالعه و نمونه ها (دموها) را مشاهده نمایید.

 

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت جت آگهی بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

×
× سوالی داری؟ چت با واتساپ